Bilecik ve Bursa’da İnceleme Ziyareti
30 Haziran 2021

          Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde inşaatında sona yaklaşılan 250 yatak kapasiteli Bozüyük Devlet Hastanesi ile Bursa’da yapımı hızla devam eden Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

            Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye’de sağlık hizmetlerinin daha modern, yüksek kalitede verilmesini sağlayan tesisleri hayata geçiren Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, yatırım halkasına yenilerini ekliyor. O yatırımlardan biri Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yükseliyor. Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, 250 yatak kapasiteli Bozüyük Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. İnceöz başkanlığında, Bilecik İl Sağlık Müdürü Dr. Ferhat Damkacı ve firma temsilcilerinin katıldığı değerlendirme toplantısı yapıldı. Hastane inşaatındaki ilerleme konusunda ve planlanan sağlık hizmetleri hakkında yetkililerden bilgi alan Hüseyin İnceöz, beraberindeki heyetle birlikte şantiye alanında incelemelerde bulundu.

            Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve beraberindeki heyet Bilecik’teki incelemelerin ardından yapımı devam eden 750 yataklı Bursa Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi’ne geçti. Şantiye alanındaki incelemelerden sonra İnceöz başkanlığında yapılan toplantıda son durum ve planlamalar masaya yatırıldı. 


  • KESİLMİŞ YENİ.jpeg
  • WhatsApp Image 2021-06-29 at 18.34.02 (1).jpeg