İzmir'de Sağlık Yatırımlarına İnceleme Ziyareti
05 Ağustos 2023

5jpg.png

Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık
ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, İzmir’de yapım süreci devam eden sağlık yatırımlarında incelemelerde bulundu.

Türkiye’de sağlıkta hizmet kalitesini yükselten yatırımları inşa eden Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü, bu yatırım zincirine yenilerini ekliyor. Modern, uluslararası standartlarda yapılan, son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılan yeni sağlık yatırımları hizmet kalitesinde çıtayı her geçen gün yükseltiyor. Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Genel Müdürümüz Hüseyin İnceöz ve beraberindeki heyet ile birlikte İzmir’de inşaat çalışmaları süren yatırımları yerinde inceledi, bilgi aldı. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıda, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, kentte devam eden sağlık yatırımları ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinde İncelemelerde Bulunuldu       

 Sağlık Bakan Yardımcısı Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Genel Müdürümüz Hüseyin İnceöz ile birlikte yapımında sona yaklaşılan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinde incelemelerde bulundu. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ve yüklenici firma temsilcilerinin bulunduğu toplantıda Şehir Hastanesinde gelinen son durum hakkında detaylı sunum gerçekleştirildi. 

Sağlık Bakan Yardımcısı, Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet son olarak İzmir valisi Yavuz Selim Köşger ‘i makamında ziyaret etti.


  • 5jpg.png
  • 2jpg.png
  • 6jpg.png
  • 8jpg.png
  • 9jpg.png
  • 10jpg.png